Logo Felik GmbH 1 
 

Witamy i zaprazami do ekologiczney konvervacji zabytkow 

 Heißluft Verfahren Grafik weiß 2

 

Jesteśmy Waszym partnerem w przy stosowaniu ekologicznych metod niszczenia szkodników drewna za pomocą Metody Gorącego Powietrza.

W walce ze szkodnikami drewna nasi eksperci udzielą wskazówek i rad jak najkorzystniej jest zwalczać szkodniki na waszych strychach. Stosowana Metoda Gorącego Powietrza okazała sie na przestrzeni dziesięcioleci najbardziej ekonomiczną i skuteczna metodą. Jest ona rownież metodą ekologiczną bez stosowania trujących środków chemicznych. Wszystkie szkodniki drewna, larwy i jaja giną po jej zastosowaniu.

 

O Firmie

Felik GmbH istnieje od 1998 r. Jest to specjalistyczna firma zajmująca się izolacją wdmuchiwaną + zabezpieczeniem i konserwacją przed szkodnikami drewna, bez szkodliwych substancji na naturalnej ekologicznej bazie z siedzibą w Sonnewalde. We wschodniej części Niemiec. Oferujemy korzystną cenowo technologię izolacji z warstwą powietrza na polski rynek. Redukcja kosztów ogrzewania jest celem także dla właścicieli domów w Polsce. Służy to poprawie klimatu mieszkania oraz ochronie klimatu Ziemi. Jako certyfikowana firma specjalistyczna wykonujemy izolację wdmuchiwaną w starym i nowym budownictwie. Stosujemy różne różne materiały izolacyjne posiadające dopuszczenie niemieckiego instytutu badawczego do stosowania w określonym miejscu jak dach, ściany czy strop. Na życzenie wykonujemy obliczenia termiczne elementów, gdzie ma być wykonana izolacja. Udzielamy 5-letniej gwarancji.

Jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie:

Punkte Izolacja rdzenia w skorupowych murach w starym budownictwie

Punkte Izolacja wdmuchiwana w stropach

Punkte Izolacja wewnętrzna w budynkach objętych ochroną konserwatorską

Punkte Doradztwo w zakresie energii i biologii budowlanej

 

 

 

Felik GmbH

Kurzes Ende 15
03249 Sonnewalde OT Münchhausen
 
Fax.: 035323 / 63535

E-Mail: 
joachim@froeschke.de