Naturhaus-Manufaktur GmbH
 


Informacje zgodnie z § 5 TMG:

Joachim Fröschke
Naturhaus-Manufaktur GmbH
Kurzes Ende 15
03249 Sonnewalde OT Münchhausen

Rejestr handlowy: Nr HRB: 3087
Sąd rejestrowy: Sąd lokalny w Cottbusie

Reprezentowany przez:
Joachim Fröschke (dyrektor zarządzający)

Umsatzsteuer-ID: DE193697242

Kontakt:

Tel: (03 53 23) 6 35 10
Fax: (03 53 23) 6 35 35

E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internet: www.felik.eu  

Odpowiedzialny za treść tych stron zgodnie z § 55 Abs. 2 RStV: 

Joachim Froschke
Felik GmbH
Kurzes Ende 15
03249 Sonnewalde OT Münchhausen

 

Kredyty fotograficzne

© Wszystkie grafiki i zdjęcia są własnością firmy Felik GmbH.

 

Rozwiązywanie sporów w UE

Komisja Europejska udostępnia internetową platformę rozwiązywania sporów (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Na górze nadruku znajduje się nasz adres e-mail.

Nie chcemy i nie jesteśmy zobowiązani do udziału w postępowaniu przed organem zajmującym się rozwiązywaniem sporów konsumenckich.

 

Odpowiedzialność za zawartość

Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z § 7 ust. 1 TMG (niemiecka ustawa o telemediach) i ogólnymi przepisami prawa. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji od osób trzecich lub do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Nie narusza to zobowiązań do usuwania lub blokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu powzięcia wiadomości o konkretnym naruszeniu. Jeśli dowiemy się o takich naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy przedmiotowe treści.

 

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy żadnego wpływu. Dlatego nie możemy przejąć żadnej odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Za treść stron, do których prowadzą odnośniki, odpowiada zawsze ich dostawca lub operator. W momencie linkowania strony zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa. Nielegalne treści nie zostały zidentyfikowane w momencie linkowania.

Stała kontrola treści linkowanych stron nie jest jednak uzasadniona bez konkretnych dowodów na naruszenie prawa. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach, natychmiast usuniemy takie linki.

 

Copyright

Treści i dzieła na tych stronach stworzone przez operatorów stron podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, edycja, rozpowszechnianie i każdy rodzaj wykorzystania poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tych stron jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

O ile treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, prawa autorskie osób trzecich są przestrzegane. W szczególności, treści osób trzecich są identyfikowane jako takie. Jeśli mimo to dowiedzą się Państwo o naruszeniu praw autorskich, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach, natychmiast usuniemy takie treści.

 

 

 

Naturhaus-Manufaktur GmbH

Kurzes Ende 15
03249 Sonnewalde OT Münchhausen
 
Fax.: 035323 / 63535

E-Mail: 
joachim@froeschke.de